Omhoog    

 

 

 

 

 


Programma seizoen 2020-2021

  • zaterdag 5 september: seizoensstart

  • zaterdag 12 september: sport en spel als scexplo's

  • zaterdag 19 september: programmeren

  • zaterdag 26 september: vuurstookwedstrijden met en bij Mr Bakkergroep Zierikzee

  • zaterdag 3 oktober: jachtseizoen als scexplo's
  • zaterdag 10 oktober: schieten
  • zaterdag 17 oktober: zitplek opknappen

Programma 2019 - 2020

zaterdag 7 september: seizoensstart
zaterdag 14 september: knutselen
zaterdag 21 september: strand
zaterdag 28 september: plannen maken
zaterdag 5 oktober: kustmarathon + spel met welpen en scouts
zaterdag 12 oktober: Koken + bordspelavond
zaterdag 19 oktober: maskers maken
zaterdag 26 oktober: verder met maskers maken
zaterdag 2 november: natuurwerkdag in het Slotbos
zaterdag 9 november: pompoen snijden
zaterdag 16 november: maskers afmaken
zaterdag 23 november: katapult maken
zaterdag 30 november: programmeren
zaterdag 7 december: spel met welpen en scouts, van 14.00 tot 16.00 uur
zaterdag 14 december: bordspellenavond vanaf 17.00 uur
zondag 22 december: kerstdiner + filmavond, vanaf 17.00 uur, met de rovers
zaterdag 28 december: geen opkomst
zaterdag 4 januari: kerstboomactie + nieuwjaarsopkomst
zaterdag 11 januari 2020: test het met vuur
zaterdag 18 januari 2020: bordspel maken, deel 1
vrijdag 24 januari 2020: activiteit bij Aemstie Alive
zaterdag 1 februari 2020: bordspel maken, deel 2
zaterdag 8 februari 2020: poster maken voor ledenwerving
zaterdag 15 februari 2020: Wie is de Mol?
zaterdag 22 februari 2020: geen opkomst
zaterdag 29 februari 2020: geen opkomst
zaterdag 7 maart: iScout in en met Zierikzee
zaterdag 14 maart: geen opkomst wegens coronamaatregelen
zaterdag 21 maart: geen opkomst wegens coronamaatregelen
zaterdag 28 maart: geen opkomst wegens coronamaatregelen
zaterdag 4 april: digitale opkomst met opdracht via whattsapp of mail
zaterdag 11 april: digitale opkomst met opdracht via whattsapp of mail
zaterdag 18 april: digitale opkomst met opdracht via whattsapp of mail
zaterdag 25 april: digitale opkomst met opdracht via whattsapp of mail
zaterdag 2 mei: digitale opkomst met opdracht via whattsapp of mail
zaterdag 9 mei: we mogen weer
zaterdag 16 mei: anderhalvemeterlevendtafelvoetbal
zaterdag 23 mei: blaaspijpjes
zaterdag 30 mei: op pad op eigen terrein
zaterdag 6 juni: hiken rond het clubhuis
zaterdag 13 juni: spelen met afstand
zaterdag 20 juni: duinonderzoek
zaterdag 27 juni: waterspel
vrijdag 3 juli t/m zondag 5 juli: zomerkampje in Veere met Scouting Zierikzee
zaterdag 11 juli: geen opkomst
zaterdag 18 juli: zomerscouting
zaterdag 25 juli: zomerscouting
vrijdag 28 augustus t/m zondag 30 augustus: zomerkampje in Brielle met Scouting Zierikzee
zaterdag 5 september: start seizoen 2020-2021

Programma seizoen 2018 - 2019

zaterdag 1 september: seizoensstart en waterfilter maken
zaterdag 8 september: levend zeeslag en volleybal
zaterdag 15 september: spel met welpen en scouts
zaterdag 22 september: verzorgingsproducten maken
zaterdag 29 september: Fjoertoer in Renesse met Mr Bakkergroep en Pr Margrietgroep
zaterdag 6 oktober: kustmarathon en Dixit
zaterdag 13 oktober: uilenkast ophangen
zaterdag 27 oktober: houthakken
zaterdag 3 november: Natuurwerkdag in Westenschouwen
zaterdag 10 november: Minipionieren zonder touw
zaterdag 17 november: Midgetgolven
zaterdag 24 november: Sinterklaasintocht
zaterdag 1 december: Computerspeltoernooi
zaterdag 8 december: zeeslagtoernooi in Zierikzee
zaterdag 15 december: spel met de scouts
zaterdag 22 december: Kerstvakantie, geen opkomst
donderdag 27 t/m zondag 30 december: Regionaal Houthakkerskamp in Veere
zaterdag 29 december: Kerstvakantie, geen opkomst
zaterdag 5 januari: Kerstboomactie en nieuwjaarsopkomst
zaterdag 12 januari: Houtskool
zaterdag 19 en zondag 20 januari: Groepskamp in Zierikzee
zaterdag 26 januari: Kraam bemannen bij Aemstie Alive
zaterdag 2 februari: spelletjestoernooi
zaterdag 9 februari: pallets verzagen
zaterdag 16 februari: Vogelhuisjes maken met de scouts
zaterdag 23 februari: Spelletjes
zaterdag 2 maart: Voorjaarsvakantie, geen opkomst
zaterdag 9 maart: iScout in en met Zierikzee
zaterdag 16 maart: Bob Ross-schilderen met de scouts
zaterdag 23 maart: Spel met de scouts
zaterdag 30 maart: Messen en bijlen slijpen
zaterdag 6 april: regionale opkomst in een stad
zaterdag 13 en zondag 14 april: nachtje clubhuis met de scouts en rovers
zaterdag 20 april: Landschapsdag bij Molenberg
zaterdag 27 april: Koningsdag op de Beatrixwei
zaterdag 4 mei: Spelletjes in Burgh
zaterdag 11 mei: Open dag
zaterdag 18 mei: Schild ZEX maken
zaterdag 25 mei: vlotvaren met de scouts en overvliegwelpen
zaterdag 1 juni: Jeroens verzinsel
zaterdag 8 juni: geen opkomst
zaterdag 15 juni: ZEX 6 "Royal ZEX" in Oostburg
zaterdag 22 juni: Seizoenssluiting en overvliegen
zaterdag 6 t/m zaterdag 13 juli: Zomerkamp in Brexbachtal 

Programma seizoen 2017 - 2018

zaterdag 2 september: seizoensstart
zaterdag 9 september: appeltaart in blik op houtvuur
zaterdag 16 september: opfriscursus pionieren
zaterdag 23 september: vervolg pionieren en Fjoertoer
zaterdag 30 september: klussen en Scoutrock
zaterdag 7 oktober: kustmarathon en raket
zaterdag 14 oktober: kaartje leggen
zaterdag 28 oktober: fluitkoord knopen
zaterdag 4 november: natuurwerkdag
zaterdag 11 november: gezelligheid
zaterdag 18 november: goed mikken
zaterdag 25 november: water zuiveren
zaterdag 2 december: paralympics
zaterdag 9 december: Sinterklaas
zaterdag 16 december: Heel Burgh Bakt met de scouts
zaterdag 6 januari: Kerstboomactie en Nieuwjaarsopkomst
zaterdag 13 januari: Programmeren
19 t/m 21 januari: Groepswinterkamp in Middelburg
2 t/m 4 februari: Regionale Winterhike in de Ardennen
vrijdag 9 februari: Onderhoud bijlen
zaterdag 17 februari: Wie is de beste explo?
vrijdag 2 maart: vlag iScouts maken
zaterdag 3 maart: iScout in en met Zierikzee
zaterdag 10 maart: Spelletje en koekjes
zaterdag 17 maart: Monopoly
zaterdag 24 maart: Wie is de Mol? - met de scouts
zaterdag 31 maart: Landschapsdag
31 maart t/m 2 april: HIT
6 en 7 april: Nachtje clubhuis en Open dag
zaterdag 14 april: Kookwedstrijd
zaterdag 21 april: geheim
vrijdag 27 april: Koningsdag
zaterdag 12 mei: Vliegeren
zaterdag 26 mei: Strand
vrijdag 1 juni: Barbecue en film
zaterdag 9 juni: Levend zeeslagje met de scouts
zaterdag 16 juni: Overvliegbaan ontwerpen
zaterdag 23 juni: Overvliegen en seizoenssluiting
7 t/m 14 juli: zomerkamp in Dwingeloo
 
Naast bovenstaand programma ook welkom bij welpenopkomst voor hand- en spandiensten
Bij eigen opkomst op vrijdag ook welkom bij scoutsopkomst voor hand- en spandiensten

Programma seizoen 2016 - 2017

10 september: seizoensstart
17 september: sport en spel op het strand
24 september: klussen aan de chillhoek
1 oktober: kustmarathon + minipionieren
8 oktober: avondopkomst
15 oktober: scherp oog
22 oktober: klussen aan de chillhoek
29 oktober: herfstvakantie, geen opkomst
5 november: Natuurwerkdag + Griezeltocht
12 november: Zomerkampinspiratie
19 november: Totem
26 november: Maartens programma
3 december: Pietengym - avondopkomst
10 december: MAD
17 december: Sinterkerst
24 december: geen opkomst
31 december:geen opkomst
7 januari: kerstboomactie + nieuwjaarsopkomst
14 januari: creabea met Eva
21 januari: Bloms gemene popquiz
28 januari: Levend zeeslag
4 februari: Avondspel scouts bedenken
11 februari: winterhike en avondspel met de scouts
18 februari: spelletjes
25 februari: Munchkin
4 maart: iScout met en in Zierikzee
11 maart: open dag
18 maart: regionale winteropkomst in Middelburg
25 maart: offline iScout
1 april: Programmeren
8 april: Schilderen
15 april: Landschapsdag bij Molenberg
22 april: Eenhoornspellen
27 april: Koningsdag op de Beatrixwei
29 april: Katapult pionieren
6 mei: BBQ op het strand
13 mei: Raadselhike
20 mei: Boogschieten op het strand
10 juni: Gezelligheid
17 juni: Overvliegen
24 juni: Regionaal Explokamp ZEX op Scoutcentrum Zeeland

Programma seizoen 2015 - 2016

5 september: seizoensstart
12 september: groepsfoto's + downhill derby
19 september: route 88
26 september: onderhoud houthokje
3 oktober: kustmarathon + vuur
10 oktober: bosspel
17 oktober: programma Jasper/Jelmer (binnen en buitenspelletjes)
24 oktober: gips
31 oktober: Halloweenkampvuur
6 t/m 8 november: Natuurwerkdag
14 november: papieren pistooltjes maken
21 november: Catan
28 november: Bas' programma (kruidnoten bakken)
5 december: start aanleg outdoor chillhoek
12 december: presentatie zomerkampplannen, script horrorfilm maken en vervolg aanleg chillhoek
19 december: explo-kerstdiner
9 januari: kerstboomactie + nieuwjaarsopkomst
16 januari: vliegeren op het strand
23 januari: filmscript doorspreken
30 januari: monopoly
6 februari: film opnames, vanaf 13.00 uur
13 februari: spel met de scouts
5 maart: houtbewerken (?) en iScout samen met Mr Bakkergroep
12 maart: regionale filmavond (vertoning film)
19 maart: Grote Trek in Koudekerke
26 maart: HIT en Landschapsdag
2 april: programma's zomerkamp en welpenkamp bedenken
9 april: meehelpen met het welpenkamp
16 april: spaghettibouwwerken
23 april: Vervolg chillhoek
27 april (woensdag): Koningsdag op de Beatrixwei
30 april: gezamenlijke opkomst met Mr Bakkergroep in Zierikzee
7 mei: klussen aan de chillhoek
14 mei: vliegers maken
21 mei: hout bewerken
27 t/m 29 mei: regionaal explokamp in Antwerpen
4 juni: spel met de welpen & scouts, van 13 tot 15 uur!
18 juni: bivak maken
25 juni: seizoenssluiting + overvliegen
23 t/m 27 juli: zomerkamp in Sint-Joris-Weert

Programma seizoen 2014 - 2015

6 september: seizoensstart
13 september: stoken op een stoeptegel
20 september: alle explo's bakken
27 september: honkbal
4 oktober: salontafel explohoek schilderen
11 oktober: pionieren, deel 1
18 oktober: pionieren, deel 2
25 oktober: kampje
1 november: voor een appel en een ei
8 november: knutselen
15 november: survivaltraining
22 november: levend stratego
29 november: koken voor de welpen
6 december: hutten bouwen
13 december: sinterkerstviering
20 december: de beste explo
10 januari: kerstboomactie en nieuwjaarsopkomst
17 januari: programma maken
Programma t/m de zomervakantie

Programma seizoen 2013-2014

7 september: seizoensstart
14 september: beeldhouwen
21 september: pionieren
28 september: kampplannen en duinspel
Programma t/m de kerstvakantie
4 januari: kerstboomactie
Programma t/m mei

Programma seizoen 2012 - 2013

8 september: seizoensstart
15 september: pannenkoeken bakken
22 september: frikadellen op houtvuur
29 september: een eigen plekje
6 oktober: fakkels maken
27 oktober: fakkels en vuur zoals het hoort
10 november: poffertjes bakken
17 november: lootjes trekken
24 november: Set
1 december: Houtbewerken
8 en 9 december: Sinterkerstkampje
15 december: kaarten
5 januari: kerstboomactie
12 januari: nieuwjaarsbijeenkomst
19 januari: sneeuwpret
26 januari: nog meer sneeuwpret
2 februari: programma en fudge maken
16 februari: apenvuistjes en kaarten
23 februari: de sterkste explo
Programma t/m de zomervakantie

Programma seizoen 2011 - 2012

10 september: seizoensopening
17 september: vuur
24 september: snoeien
1 oktober: groepsfoto's maken
8 oktober: knal
15 oktober: klooien in de duinen
22 oktober: ...
5 november: Natuurwerkdag in Nieuw-Haamstede
12 november: bouw houthok - terrein bouwrijp maken
19 november: bouw houthok - klussen
26 november: snoeien
3 december: in de duinen
10 december: Sinterklaas
17 december: MasterChef, the explo-edition
7 januari: kerstboomophaalactie
14 januari: duinontdekkingstocht met de scouts
21 januari: afronden schildenrenovatie
28 januari: het programma van Bas
4 februari: winterpret
11 februari: schaatsen
18 februari: pas ontdekte bunker bekijken en programma maken
3 maart: katapult maken en gebruiken
10 en 11 maart: weekendkampje
17 maart: saboteren
24 maart: bijlen slijpen
31 maart: voorbereiden onthaal Grote Trek
7 april: pasen
14 april: fruit en chocola
21 april: fantastisch kaartspel
28 april: GPS-tocht voor de scouts maken
30 april: Koninginnedag
12 mei: GPS-tocht maken, poging 2
19 mei: Fantasievol kaartspel
26 mei: ...
2 juni: vlaggenroof tegen de scouts
9 juni: voorbereiden overvliegen
16 juni: voorbereiden overvliegen
23 juni: Overvliegen en seizoenssluiting

Programma seizoen 2010 - 2011

18 september: Seizoensstart met brood en vuur (samen met de Scouts)
25 september: Programma maken
2 oktober: trui ontwerpen + eikeltjes hak tournooi
9 oktober: Stookplaats opknappen
30 oktober: Overvliegen Scouts --> Explo's
6 november: restant overvliegbaan opruimen + trui ontwerpen en bijnamen bedenken
13 november: pannenkoeken bakken
20 november: Explowandschild maken
27 november: Explowandschild maken en logoschild renoveren
4 december: Sneeuwpret
11 december: Sinterkerstspel met de Welpen en Scouts
8 januari: Kerstboomactie
15 januari: Programma maken
22 januari: Schilden verder afmaken
29 januari: vuur
5 februari: parachute-vliegeren
12 februari: schilden maken 2.0
19 februari: Regio zwem en bbq feest
26 februari: vervolg schilden maken
12 maart: schilden afmaken
19 maart: start bouwen overvliegbanen
26 maart: overvliegen
2 april: hout hakken
9 april: ZEX-mascotte maken
16 april: ZEX-mascotte afmaken
22 april: schemerbunkertocht
30 april: vlaghijsen op de Beatrixwei
7 mei: van alles en nog wat
14 mei: schilden 2.0, vervolg
21 mei: voorbereidingen ZEX
27-29 mei: ZEX in Kloosterzande
4 juni: ZEX-afterparty
25 juni: seizoenssluiting

Programma seizoen 2009-2010

26 september: seizoensstart, broodbakken boven houtvuur samen met de Verkenners
3 oktober: spel, samen met de Verkenners
10 oktober: pionieren, samen met de Verkenners
17 oktober: overvliegen + kampje
7 november: assisteren bij halloween-tocht
14 november: bosspel met de Verkenners
21 november: gps
25 november: infoavond JubJam (19.30 uur)
28 november: filmscript bedenken
5 december: oscar maken
12 december: spel met de welpen en verkenners
9 januari: kerstboomactie
16 januari: film repeteren
23 januari: duin/bunkertocht met de voorzitter, vanaf 14.00 uur
30 januari: voorbereidingen regio-filmmiddag
6 februari: regio-filmmiddag+avond in Kapelle
20 februari: beeldhouwen
6 maart: vuur
13 maart: beeldhouwen
20 maart: overvliegbaan bouwen
27 maart: overvliegen + open dag
10 april: beeldhouwen
17 april: honkballen
30 april: Koninginnedag: vlaghijsen op de Beatrixwei
7 mei: voorbereidingen Regionaal Explokamp
15 mei: Scouts2day in Utrecht
22 mei: voorbereidingen Regionaal Explokamp
28 mei: honkbal en poker
5 juni: strand
11 t/m 13 juni: Regionaal Explokamp
19 juni: Seizoenssluiting
26 juli t/m 5 augustus: JubJam in Roermond

Programma seizoen 2008-2009

5 september: seizoensstart
12 september: overvliegbaan ontwerpen
13 september: overvliegen
19 september: ...
26 september: ...
3 oktober: ...
17 oktober: ...
24 oktober: voorbereiden Halloween
25 oktober: Halloween, met alle speltakken
31 oktober: avondspel met de Verkenners en de Scouts uit Zierikzee
7 november: ...
14 november: ...
21 november: beeldhouwen
29 november: Naar het strand met de Verkenners, fiets mee
5 december: spelletjes
10 januari: Schaatsen en nieuwjaarsborrel vanaf 15.00 uur
17 januari: opkomst met de Verkenners: activiteiten patrouilledriekamp bedenken
24 januari: opkomst met de Verkenners: patrouilledriekamp uitvoeren
30 januari: GPS
7 februari: Kaart en kompas met de Verkenners
13 februari: Mad spel spelen
8 maart: pionieren met de Verkenners
13 maart: bijwonen Explo-regiooverleg in Heinkenszand
21 maart: GPS met de Verkenners
27 maart: Gezellig babbelen met de voorzitter
4 april: Insignes met de Verkenners
11 april: Iets met eieren en de Verkenners
24 april: ...
30 april: Koninginnedag, vlaghijsen op de Beatrixwei
8 mei: bonbons maken
16 mei: Totempalen maken met de Verkenners
23 mei: Tentcontrole met de Verkenners
6 juni: Duinspel met de Verkenners
19 juni: ...
4 juli: seizoenssluiting

Programma seizoen 2007-2008

31 augustus: seizoensstart
14 september: programma maken
21 september: Risken
20/21 oktober: overvliegweekend
27 oktober: Halloween
2 november: spelletjes
9 november: pokeren
16 november: chips maken
23 november: ...
1 december (zaterdag): vuur (samen met de Verkenners)
7 december: Sinterklaas + overnachting
14 december: ...
21 december: bowlen
5 januari (zaterdag): Kerstbomen verzamelen
11 januari: zolder uitmesten
12 januari (zaterdag): nieuwjaarsborrel
19/20 januari: Frightnight
26 januari: Beeldhouwen
1 + 2 februari: assistentie Spinningactie Zeelandhallen Goes
8 februari: kaart en kompas
16 februari (zaterdag): tentcontrole met de Verkenners, vanaf 15.30 uur
29 februari: ...
1 maart: 80s en 90s party in Zierikzee
7 maart: Briefjes flessenactie rondbrengen in Burgh
14 maart: Flessenactie: flessen ophalen in Burgh
21 maart: Dropping met de GC in Middelburg
28 maart: kaarten
4 april: dasringen en fluitkoorden
11 april: kaart en kompas
25 april: piñata maken
30 april: Koninginnedag
16 mei: ...
23 mei: piñata's openen
30 mei: Briefjes flessenactie rondbrengen in Haamstede
6 juni: flessen ophalen in Haamstede
13 juni: ...
20 juni: ...
27 juni: seizoenssluiting, gecombineerd met Verkenners en Stam
21 t/m 30 juli: Nationale Jamboree in Boxtel

In 2006-2007 was dit het programma:

1 september: seizoensstart
8 september: rugby-honkbal-voetbal
16 september (zaterdag): "heitje voor een karweitje"
23 september (zaterdag): zie 16 september
29 september: bowlen
6 oktober: voorbereiden Spinactie/Open dag
7 oktober (zaterdag): Spinactie/Open dag
13+14 oktober: Fright Night
14+15 oktober (zaterdag/zondag): Overvliegweekend
20 oktober: vakantie, geen opkomst
27 oktober: voorbereiden Halloween
28 oktober: (zaterdag): Halloween
3 november: Oud Hollandse spelletjesavond
10+11 november: filmweekend
17 november: geen opkomst
24 november: ...
1 december: ...
8 december: ...
15 december: ...
22 december: kerstvakantie, geen opkomst
29 december: kerstvakantie, geen opkomst
6 januari 2007 (zaterdag): nieuwjaarsborrel
12 januari: ...
19 januari: geen opkomst, de leiding is op cursus
26 januari: geen opkomst
2 februari: Oud-Hollandse spelletjes
9 februari: ...
17 februari (zaterdag): voorbereiden renovatie clubhuis
19 t/m 23 februari,(voorjaarsvakantie): klussen in het clubhuis, van 19.00 tot 22.00 uur
2 maart: klussen
9 maart: spelletjesavond in Kapelle
16 maart: geen opkomst
23 maart: geen opkomst
30 maart: geen opkomst
6 april: resthout opbranden
13 april: duinspelen
20 april: geen opkomst vanwege Stam-weekend
27 april: gezellige avondje met bestuur en leiders in Schouwse Hoeve
30 april (maandag): Koninginnedag, vlaghijsen op de Beatrixwei
4 mei: voorbereiden Explokamp
11 t/m 13 mei: Regionaal Explokamp in 's-Gravenpolder
19 mei (zaterdag): assistentie men-evenement
25 mei: geen opkomst, de leiding is op Pinksterkamp met de Verkenners
1 juni: voorbereiden heropening clubhuis
2 juni (zaterdag): heropening clubhuis
8 juni: poker
15 juni: geen opkomst
22 juni: ...
30 juni t/m 7 juli: Zomerkamp in Dwingeloo
 

   

 

   

 

 

Regio Scouting Zeeland

 

   Scouting Nederland

 

 

Scoutquest.com

 

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki

 

 

   Scoutnet.nl

 

Scoutinginfo.nl, de startpagina voor scouts !!